Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Małochwieju Dużym

tresc
Aktualności 2019/2020

Gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej

14 października w naszej szkole odbyły się gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości uczestniczyli: Wójt Gminy Krasnystaw - Pani Edyta Gajowiak-Powroźnik, Przewodniczący Rady Gminy - Pan Krzysztof Golec, Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych Rady Gminy - Pan Mirosław Berbeć oraz Główny Specjalista ds. Oświaty Urzędu Gminy - Pani Anna Rapa, dyrektorzy szkół i przedszkoli, nauczyciele oraz emeryci. W trakcie uroczystości głos zabrała Pani Edyta Gajowiak-Powroźnik dziękując wszystkim pracownikom oświaty za ciężką i sumienną pracę, po czym wręczyła tegoroczne nagrody wójta. Następnie nagrody nauczycielom wręczyli dyrektorzy szkół i przedszkoli. Nagrodzonymi nauczycielami z naszej szkoły były Panie: Danuta Berbeć, Teresa Berbeć, Jolanta Kawęcka i Marzena Sokół. Nagrodę wójta otrzymał dyrektor szkoły Andrzej Jasionowski.
W części artystycznej wzięli udział uczniowie naszej szkoły, którzy przedstawili program "Małochwiejak - to brzmi dumnie" przygotowany przez Panią Teresę Berbeć i Pana Edwarda Kyca.

Powrót do Aktualności

Administrator strony: Andrzej Jasionowski, e-mail: a.jasionowski@poczta.fm
© Wszelkie prawa zastrzeżone | Małochwiej Duży 2012