Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Małochwieju Dużym

tresc

Turniej Piłki Nożnej Chłopców w Krupem

17 maja nasz Uczniowski Klub Sportowy "Victoria" wziął udział w Turnieju Piłki Nożnej, który odbył się na "Orliku" przy Zespole nr 5 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Krupem. W turnieju wzięło udział 6 drużyn, które rozegrały 15 meczy systemem "każdy z każdym". Nasi chłopcy zdobyli 5 pkt (z Siennicą Różaną 0:2, z Gimnazjum nr 3 w Krasnymstawie 3:0, z Gimnazjum w Siennicy Nadolnej 0:0, z Gimnazjum w Krupem 0:0, z Gimnazjum w Zakręciu 1:4) i ostatecznie zajęli V miejsce w turnieju. W naszej drużynie wystąpili: Adrian Darmochwał, Michał Fijoł, Patryk Jarmosz, Damian Karpiuk, Hubert Kazimierczuk, Karol Kowalczyk, Adrian Malczak, Jakub Poznański, Szymon Sawa, Piotr Schulz, Patryk Tokarczyk. Opiekunem drużyny był Pan Andrzej Jasionowski.

 

aa
aa
 

Administrator strony: Andrzej Jasionowski, e-mail: a.jasionowski@poczta.fm
© Wszelkie prawa zastrzeżone | Małochwiej Duży 2012