Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Małochwieju Dużym

tresc

Coca-Cola Cup 2013

12 kwietnia drużyna chłopców z naszego gimnazjum wzięła udział w I rundzie Ogólnopolskiego Turnieju Coca-Cola Cup 2013. Nasz szkoła była gospodarzem tego etapu rozgrywek, a przeciwnikami naszej drużyny byli chłopcy z Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Żółkiewce, Gimnazjum nr 1 w Siennicy Nadolnej i Gimnazjum nr 5 w Krasnymstawie. Ze względu na warunki atmosferyczne, turniej odbył się w sali gimnastycznej. Zgodnie z regulaminem rozgrywek rozegrano 6 spotkań "każdy z każdym", w wyniku których nasza szkoła z kompletem punktów zajęła I miejsce, wyprzedzając Gimnazjum w Żółkiewce (II m-ce), Gimnazjum w Siennicy Nadolnej (III m-ce) oraz Gimnazjum nr 5 w Krasnymstawie (IV m-ce).
W II rundzie znaleźliśmy się w jednej grupie z Gimnazjum nr 3 w Świdniku, Gimnazjum w Kluczkowicach i Gimnazjum w Rossoszu. Turniej odbył się 26 kwietnia na obiektach sportowych Zespołu Szkół nr 2 w Świdniku. Tym razem nasi chłopcy musieli uznać wyższość swoich rywali, ulegając im w obu rozegranych meczach, jednak ambicja i zaangażowanie, jakimi się wykazali są dobrym prognostykiem na przyszłość. Opiekunem drużyny w obydwu etapach rozgrywek był Pan Andrzej Jasionowski.

 

Galeria zdjęć z I rundy

Galeria zdjęć z II rundy >>

Administrator strony: Andrzej Jasionowski, e-mail: a.jasionowski@poczta.fm
© Wszelkie prawa zastrzeżone | Małochwiej Duży 2012