Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Małochwieju Dużym

tresc

Zwycięstwo w VI Halowym Turnieju
Piłki Nożnej o Puchar
Wójta Gminy Krasnystaw

6 kwietnia odbył się w naszej szkole VI Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców z rocznika 1997 i młodszych o Puchar Wójta Gminy Krasnystaw. Turniej został zorganizowany przez UKS "Victoria" działający przy naszej szkole. Wzięły w nim udział drużyny „Brata-Cukrownik” Siennica Nadolna, „Startu 1944” Krasnystaw, dwie drużyny „Ruchu” Izbica, oraz dwie drużyny reprezentujące nasz klub. Po rozegraniu 15 meczy systemem „każdy z każdym” nasza drużyna (UKS "Victoria I") wyprzedziła "Ruch II" Izbica lepszym bilansem bramkowym zajmując I miejsce w turnieju. Na III miejscu zakończyła zawody druga drużyna naszego UKS-u. Kolejne miejsca to "Ruch I" Izbica, "Brat-Cukrownik" i "Start 1944". Tytuł "króla strzelców" również przypadł naszemu zawodnikowi Adrianowi Malczakowi, który w ciągu całego turnieju zdobył 13 bramek, wyprzedzając o 2 bramki Patryka Lewandowskiego z „Ruchu II” Izbica. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Sebastiana Białobockiego z drużyny „Ruchu”. Pamiątkowe puchary, statuetki i dyplomy, wręczyła Pani Ewelina Janowczyk, która reprezentowała Urząd Gminy Krasnystaw.
W drużynie UKS Victoria I wystąpili: Damian Karpiuk, Hubert Kazimierczuk, Szymon Sawa, Patryk Torzewski, Karol Kowalczyk, Bartłomiej Berbeć i Piotr Socha, natomiast w drużynie UKS Victoria II: Patryk Tokarczyk, Grzegorz Gołębiowski, Jakub Poznański, Michał Fijoł, Paweł Jarmosz, Kamil Makuch i Adrian Malczak. Opiekunem obu drużyn był Andrzej Jasionowski.

Administrator strony: Andrzej Jasionowski, e-mail: a.jasionowski@poczta.fm
© Wszelkie prawa zastrzeżone | Małochwiej Duży 2012