Szkoła Podstawowa
im. Juliusza Słowackiego
w Małochwieju Dużym

Dzisiaj jest poniedziałek, 24 czerwca 2024 roku.


Czy wygramy czy przegramy to humory dobre mamy!

on 24 maj 2024

Z takim hasłem w piątek 24 maja przedszkolaki z naszej szkoły uczestniczyły w I Optymistycznej Spartakiadzie Przedszkolaków pod hasłem „W Ogrodzie Kompetencji”, która odbyła się w Siennicy Nadolnej. Maluchy rywalizowały w różnych konkurencjach sportowych i ruchowych, które miały na celu rozwijanie ich sprawności fizycznej, współpracy z innymi oraz zdrowej rywalizacji. Każde dziecko dawało z siebie wszystko, aby osiągnąć jak najlepszy wynik. Po zakończeniu zawodów wszyscy zostali nagrodzeni. To był niesamowicie emocjonujący dzień, pełen uśmiechów i radości.

Jesteśmy dumni z naszych przedszkolaków!Jolanta Sadowska - wychowawczyni oddziału przedszkolnegoHasło przewodnie naszych przedszkolaków:

Realizujemy:

Współpracujemy z: