Szkoła Podstawowa
im. Juliusza Słowackiego
w Małochwieju Dużym

Dzisiaj jest poniedziałek, 24 czerwca 2024 roku.


Gminny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt

on 07 listopad 2023

We wtorek 7 listopada odbyło się kolejne wydarzenie sportowe w ramach realizacji przez nas UKS „VICTORIA” Programu „Mikro Granty”. Nasz projekt pod nazwą „Laptop czy tablet? Wybieram sport!” obejmuje cztery wydarzenia sportowe. Dzisiejszy turniej piłki nożnej dziewcząt był trzecią imprezą z tego cyklu, projekt zakończymy turniejem piłki nożnej dla uczniów z klas 1-3, który odbędzie się w kolejny wtorek - 14 listopada.

W turnieju wzięły udział dziewczęta z czterech szkół gminnych: SP w Siennicy Nadolnej, SP w Jaślikowie, SP nr 3 w Krasnymstawie oraz gospodynie turnieju czyli dziewczęta z naszej szkoły podzielone dodatkowo na dwie drużyny. Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym”. W wyniku rozegranych dziesięciu meczy I miejsce w turnieju zajęły nasze dziewczęta wyprzedzając SP w Jaślikowie oraz SP nr 3 w Krasnymstawie. Kolejne miejsca przypadły dziewczętom ze SP w Siennicy Nadolnej oraz naszym najmłodszym zawodniczkom, które tworzyły naszą drugą drużynę.
Turniej rozegrany został w duchu fair-play oraz w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze.
Indywidualne nagrody w formie statuetek otrzymały: Natalia Barańska uczennica klasy 7 naszej szkoły - za zdobycie największej ilości bramek, natomiast za najlepszą bramkarkę turnieju uznana została Lena Wrona ze SP w Jaślikowie. Za udział w turnieju wszystkie uczestniczki otrzymały pamiątkowe dyplomy.
Sędzią turnieju był pan Stanisław Urbankiewicz z Okręgowego Kolegium Sędziów w Chełmie, natomiast spikerem zawodów pan Krzysztof Sobieszczuk – prezes UKS „Kinga” Krasnystaw. Za pomoc w przeprowadzeniu zawodów obu panom serdecznie dziękujemy.
Dziękujemy nauczycielom za przybycie i opiekę nad zawodniczkami. Serdecznie dziękujemy Gminie Krasnystaw za zapewnienie transportu na dzisiejszy turniej.Zarząd UKS "Victoria"Fragmenty zawodów:


Realizujemy:

Współpracujemy z: