Szkoła Podstawowa
im. Juliusza Słowackiego
w Małochwieju Dużym

Dzisiaj jest wtorek, 24 maja 2022 roku.


Dziękujemy za wsparcie

on 28 grudzień 2021

Wieloletnią, bo już prawie 160-letnią tradycją naszej szkoły jest aktywne angażowanie się rodziców w jej życie. W mijającym 2021 roku rodzice w sposób szczególny włączyli się do pracy na rzecz szkoły głównie ze względu na prace porządkowe połączone z malowaniem wnętrza szkoły po zakończonej termomodernizacji. Rodziców, którzy włączyli się w prace wymieniliśmy i złożyliśmy podziękowania w artykule: Termomodernizacja szkoły oficjalnie zakończona
Rodzice uczestniczą w życiu naszej szkoły w różnych formach, za co chciałbym serdecznie podziękować w niniejszym artykule.

Dziękuję za wykonanie stroików świątecznych na potrzeby akcji „Szlachetna Paczka” Paniom:

  • Katarzynie Żebrowskiej
  • Katarzynie Sobczak
  • Stefanii Berbeć

Dziękuję za przekazanie wraz z transportem dwóch choinek na korytarze szkolne Państwu Edycie i Sławomirowi Maruchom.

Dziękuję Pani Jolancie Oleszczuk za uszycie zasłon (zazdrostek) na dolny korytarz.

Dziękuję za przekazanie filmów DVD, książeczek, puzzli na potrzeby świetlicy szkolnej:

  • Pani Annie Berbeć
  • Pani Paulinie Grudzińskiej
  • Pani Barbarze Kwaśniewskiej
  • Pani Joannie Miszczak

Dziękuję wszystkim Państwu za włączanie się w działania charytatywne tj. zbieranie plastikowych zakrętek, za zbiórkę w ramach akcji „Góra Grosza”. Dziękuję za wsparcie akcji pomocy dla chorego Maćka - ucznia Szkoły Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kraśniczynie. W zbiórkę zaangażowali się zarówno uczniowie jak i pracownicy szkoły.

Dziękuję za odpowiedź na apel dotyczący zbiórki elektrośmieci. Dostarczyli Państwo do szkoły zużyte baterie oraz sprzęt elektryczny i elektroniczny o łącznej wadze 650 kg, co uprawnia nas do wykorzystania e-kuponu w kwocie 140 zł w sklepie internetowym Empik.com

Przy tej okazji chciałbym serdecznie podziękować pracownikom szkoły za wsparcie placówki opiekuńczo-wychowawczej „Nasz Dom” w Tuligłowach poprzez zakup i przekazanie środków czystości.Za to wszystko jestem Państwu niezmiernie wdzięczny
Andrzej JasionowskiRealizujemy:

Współpracujemy z: