Szkoła Podstawowa
im. Juliusza Słowackiego
w Małochwieju Dużym
Małochwiej Duży 82, 22-30 Krasnystaw
tel./fax: 82 577 90 14
Dzisiaj jest czwartek, 29 października 2020 roku.

Obecnie odwiedza nas 24 gości.

Otrzymaliśmy sprzęt komputerowy

on 03 wrzesień 2020

Dzięki środkom finansowym pozyskanym przez Gminę Krasnystaw w ramach programów „Zdalna Szkoła” i „Zdalna Szkoła+” nasza szkoła otrzymała 9 laptopów. Otrzymany sprzęt posłuży potrzebującym uczniom i nauczycielom w przypadku przejścia na zdalny system nauki. Laptopy, które otrzymaliśmy w ramach pierwszej edycji programu zostały już wykorzystane podczas zdalnej nauki w ubiegłym roku szkolnym przez uczniów z rodzin wielodzietnych oraz nauczycieli. W trakcie nauki stacjonarnej sprzęt komputerowy posłuży jako wyposażenie naszej szkolnej pracowni komputerowej.


Realizujemy:

Współpracujemy z: